You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
гривня

Євро Розпродаж

+38 (097)657-44-10 +38 (067) 6-628-328
  • Ваша корзина порожня!

Контейнер для компосту, компостер PROSPERPLAST IKB340-G851 (340л, 68*68*83см)

  • Виробник: Prosperplast
  • Модель: IKB340-G851
  • Наявність: Є в наявності
3710 грн.

Контейнер для компосту, компостер Prosperplast IKB340-G851 (340л, 68*68*83см)Термокомпостер виготовлений із якісного, гнучкого, атмосферостійкого пластику. Компостер має верхню заслінку із замком та нижню заслінку для вилучення компосту. Дуже легко зібрати.
В умовах дачного або сільського будинку виникає необхідність в утилізації та переробці різних біовідходів: трави, гілок, харчових відходів, компосту з біотуалетів та інших органічних речовин. Іншим актуальним питанням для садівників та дачників є отримання врожаю. Для цього необхідно подбати про своєчасне підживлення, яке покращить зростання та дозрівання садових культур. Незважаючи на зовнішню протилежність цих двох проблем, рішення у них одне – придбання садового компостера, який забезпечує переробку відходів, що вміщені в нього, у повноцінне добриво — компост.
Компостер призначений для перегнивання відходів рослинного походження, наприклад, деревних відходів, зрізаних гілок, кори, листя та паперу, харчових залишків, гною травоїдних тварин, а також бур'янів та золи.
Компост є добривом органічного походження, що утворюється у процесі розкладання продуктів та речовин органічного походження, що здійснюється під дією аеробних мікроорганізмів. Будучи натуральним добривом, що не несе жодної шкоди, компост у будь-які часи залишається безкоштовним.
Компоненти, що входять до структури компостера, прогріваються за рахунок тепла, що виділяється в процесі життєдіяльності мікроорганізмів, вступають з ним у біохімічний контакт, внаслідок якого відбувається перегниття складових компосту.
Характеристики:
- Простий монтаж
- легка, міцна конструкція
- гравітаційний потік повітря
- вільна циркуляція повітря за рахунок ажурної конструкції стін
- зручна ручка, що закриває верхню заслінку
- зручний доступ до готового компоста через нижній оглядовий отвір з розсувною заслінкою -
ємність 340 л Пластик - Колір: ЗеленийОсновні
Колір Зелений
Стан Нове
Розширені
Каталог Компостери
Країна виробник Польща
Матеріал Пластик
обсяг 340 л

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре