You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
гривня

Євро Розпродаж

+38 (097)657-44-10 +38 (067) 6-628-328
  • Ваша корзина порожня!

Екшн камери

Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.6 Full HD WiFi

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_3618

1490 грн. 1740 грн.

Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.6 Full HD WiFi
Camspot 3.6 - відмінна обертова кімнатна камера з високою роздільною здатністю Full HD, оснащена оптикою чудової якості. Можливість повороту в діапазоні 355 ° по горизонталі та 120 ° по вертикалі означає, що пристрій дозволяє здійснювати широкий та детальний діапазон реєстрації зображення, відображаючи навіть дрібні деталі. Дистанційне керування камерою дозволяє повністю спостерігати за приміщенням.
Виявлення руху і перегляд в реальному часі
Camspot 3.6 має спеціальний датчик, який миттєво виявляє об'єкти, що рухаються, а завдяки автоматичному спостереженню відстежує їх рух, повертаючи лінзу в потрібному напрямку. При виявленні об'єкта камера надсилає повідомлення програмі, що дозволяє швидко відреагувати. Пристрій також дозволяє переглядати зображення в реальному часі за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона (P2P). Camspot 3.6 сумісний з більшістю стаціонарних та мобільних пристроїв, доступних на ринку.

Спеціальна програма
Overmax Control має розширений модуль керування камерою, в тому числі опції для запису, відтворення відео, управління, регулювання гучності та створення знімків екрану.

Програмне забезпечення також дозволяє керувати кількома пристроями одночасно, у тому числі через веб-браузер.

Слот для картки пам'яті
З Camspot 3.6 вам не потрібно турбуватися про безпеку під час відпустки. Спеціальний слот для карт MicroSD із максимальною ємністю 128 ГБ дозволяє зберігати записи майже за 3 тижні. Стиснення H.264 дозволяє вдвічі зменшити займаний дисковий простір, зберігаючи при цьому високу якість зображення. Якщо пам'ять заповнена, система автоматично замінить найстаріші файли на нові. Камера також має можливість зберігати записи у хмарі в режимі реального часу, що додатково мінімізує ризик втрати. Крім того, завдяки безпечній передачі та зашифрованому сховищу дані, що зберігаються у хмарі, добре захищені. від несанкціонованого доступу

Просте встановлення
Щоб встановити Camspot 3.6, завантажте та запустіть програму Overmax Control (доступно в Google Play, Apple Store) та підключіть камеру до бездротової мережі Wi-Fi. Це пропонує широкий спектр варіантів конфігурації, що дуже просто. Після запуску програмного забезпечення відскануйте QR-код, який відображається у програмі, за допомогою камери, що дозволить вам отримати попередній перегляд зображення, записаного Camspot 3.6.

Точний нічний режим
День камера записує кольорові зображення. Однак, якщо освітлення недостатньо, Camspot переходить у нічний режим. Потім 6 ІЧ-світлодіодів і спеціальний ІЧ-фільтр забезпечують запис чіткого зображення. В результаті одержуване чорно-біле зображення є чітким і точним незалежно від інтенсивності та типу освітлення.

Догляд за малюком
Завдяки вбудованому динаміку та мікрофону Camspot 3.6 можна використовувати як радіоняня. Камера дозволяє стежити за активністю дитини та спілкуватися з нею. Все, що вам потрібно зробити, це запустити зображення з камери на вашому смартфоні чи планшеті, щоб отримати повний огляд вашої дитини.
Більше інформації
Модель
Camspot 3.6
Набір мікросхем
GK7102
Стиснення відео
H264 роздільна
здатність
Full HD 1280x720 пікселів
Датчик
2 Мпікс Кут
огляду
120 °
Обертання камери
та
Діапазон повороту камери
355 ° по горизонталі, 120 °
ов Нічний режим так Дальність у нічному режимі 20 м Тип камери Всередині Визначення руху Так, автоматичний детектор Детектор руху так Підтримувані системи Windows XP / 7/8/10, MAC OS Слот для картки пам'яті Так, microSD Підтримувані SD-карти до 128 ГБ ВК ВИРІЗАТИ так ONVIF Ні Сертифікати CE, FCC, RoHS Посібник з налаштування Дізнайтеся, як налаштувати та підготувати камеру Camspot 3.6 за кілька простих кроків https://youtu.be/fgmbb_NQ4zk
Акція!
Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.6 Full HD WiFiCamspot 3.6 - відмі..
1490 грн. 1740 грн.

Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.7 Full HD WiFi

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_3617

1690 грн. 1940 грн.

Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.7 Full HD WiFi


Camspot 3.7 - відмінна обертова кімнатна камера з високою роздільною здатністю Full HD і високоякісною оптикою. Він захоплює дуже докладне зображення, на якому можна розпізнати навіть дрібні елементи, наприклад, деталі одягу. Camspot 3.7 забезпечує широкий кут огляду з діапазоном 355 градусів по горизонталі та 120 градусів по вертикалі. Чудові поворотні властивості і можливість дистанційного керування пристроєм роблять приміщення під пильним оком камери, що ретельно охороняється.
Виявлення руху і перегляд в реальному часі
Camspot 3.7 має спеціальний датчик, який миттєво виявляє об'єкти, що рухаються. З іншого боку, функція автоматичного стеження дозволяє камері відстежувати об'єкти, що рухаються. Коли пристрій реєструє активність, до програми автоматично надсилається повідомлення, що забезпечує негайну реакцію. Camspot 3.7 також пропонує перегляд у реальному часі через ПК, планшет або смартфон (P2P). Камера сумісна з більшістю стаціонарних та мобільних пристроїв, доступних на ринку.
Спеціальна програма
Overmax Control має розширений модуль керування камерою, в тому числі опції для запису, відтворення відео, управління, регулювання гучності та створення знімків екрану.

Програмне забезпечення також дозволяє керувати кількома пристроями одночасно, у тому числі через веб-браузер.
Розумний будинок
Camspot 3.7 відноситься до категорії розумних пристроїв і працює з додатками Google Home та Amazon Alexa. Функція двостороннього зв'язку камери забезпечує голосове керування іншими інтелектуальними пристроями, що підключені до системи, що підтримує розумний будинок.
Простота складання та експлуатації
Підключення до мережі через кабель Ethernet або Wi-Fi означає, що Camspot 3.7 можна встановити практично будь-де. Щоб встановити камеру, завантажте та запустіть програму Overmax Control і настройте пристрій, підключений до мережі. Після запуску програмного забезпечення вам необхідно відсканувати QR-код, що з'являється в програмі, за допомогою камери , що дозволяє отримати попередній перегляд зображення, записаного Camspot 3.7.
Слот для картки пам'яті
Camspot 3.7 – ваш надійний сторожовий пес. Завдяки спеціальному слоту для карт MicroSD об'ємом до 128 ГБ камера може записувати до 3 тижнів записів. У свою чергу, стиснення у форматі H.264 дозволяє вдвічі зменшити дисковий простір, що займається, при збереженні високої якості зображення. Якщо пам'ять переповнюється, система автоматично замінює найстаріші файли на нові. Camspot 3.7 також має можливість зберігати записи в хмарі реального часу, що додатково мінімізує ризик їх втрати. Крім того, завдяки безпечній передачі та зашифрованому сховищу дані, що зберігаються у хмарі, добре захищені. від несанкціонованого доступу
Догляд за малюком
Камера відмінно працює в ролі електронної няні, адже вбудований мікрофон та гучномовець дозволяють стежити за активністю дитини та спілкуватися з нею. Все, що вам потрібно зробити, це запустити зображення з камери на вашому смартфоні або планшеті, щоб отримати повний огляд того, що робить ваша дитина.
Точний нічний режим
День камера записує кольорові зображення. Однак, коли освітлення стає недостатнім, пристрій перемикається в нічний режим і робить чорно-білий знімок. За реєстрацію чіткого зображення відповідають 4 ІЧ-світлодіода та спеціальний ІЧ-фільтр. Завдяки їм записи, зроблені Camspot 3.7, чисті та точні, незалежно від інтенсивності та типу освітлення. Використання інфрачервоної технології дозволяє переглядати детальне зображення навіть у темряві.
Бездротова камера спостереження
Більше інформації
Модель
Camspot 3.7
Набір мікросхем
GK7102
Стиснення відео
H264 роздільна
здатність
HD 1920x1080 пікселів
Датчик
2 Мпікс
Кут огляду
120 °
Обертання камери
та
Діапазон повороту камери
355 °
ди світлодіодів Нічний режим так Дальність у нічному режимі 20 м Тип камери Всередині Визначення руху Так, автоматичний детектор Детектор руху так Підтримувані системи Windows XP / 7/8/10, MAC OS Слот для картки пам'яті Так, microSD Підтримувані SD-карти до 128 ГБ ІЧ Вбудований Мережі Wi-Fi *, P2P ONVIF Ні Сертифікати CE, FCC, RoHS Посібник з налаштування Дізнайтеся, як налаштувати та підготувати камеру Camspot 3.7 за кілька простих кроків https://youtu.be/nUli0KST_2wАкція!
Внутрішня поворотна IP-камера відеоспостереження Overmax Camspot 3.7 Full HD WiFiCamspot 3.7 - відмі..
1690 грн. 1940 грн.

Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K Anthracite

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_4709

2390 грн. 2890 грн.

Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K Anthracite


Камера Overmax Camspot 4.95 – інноваційне рішення.
Це гарантує вам почуття безпеки незалежно від того, де ви знаходитесь. Інвестуйте зараз і насолоджуйтесь спокоєм, знаючи, що ваш будинок знаходиться під постійним наглядом за допомогою цієї вдосконаленої PTZ-камери.
Вулична камера Overmax Camspot 4.95
Роздільна здатність 2,5K - 2560x1440 пікселів ULTRA HD
Плавне зображення - 25 кадрів в секунду
Поворотна PTZ-камера - можна повертати по горизонталі (350 °) і вертикалі (100 °).
Дротова та бездротова передача аудіо-відео
Бездротова мережа
Клас герметичності - IP66.
Проста установка та налаштування Plug&Play
Функція патрулювання – автоматичний поворот камери
Функція сигналізації – виявлення руху
Можливість керування камерою за допомогою програми
Вбудований мікрофон та динамік – двостороння передача звуку
Хмарне сховище – запис відео у хмарі (опціонально)
Онвіф™ стандарт
Вбудовані порти – microSD, RJ- 45.
Комплект для настінного монтажу
Хмарне сховище – запис відео у хмарі (опціонально)
Барвистий нічний режим з видимістю до 60 м з 12 світлодіодними лампами
Стиснення відео — H.265
Слот для картки пам'яті MicroSD до 128 ГБ
Шнур живлення з адаптеромПодивіться, що він може зробити
Завдяки функції патрулювання, інтелектуальному виявленню руху, високоякісному запису та простому управлінню через програму для телефону ви зможете повністю контролювати свій будинок.
Високу якість запису
Ви отримаєте відеоматеріал у роздільній здатності 2,5К , в якому легко дізнаєтесь відмітні знаки персонажів, деталі одягу та держномери транспортних засобів.
Він наглядатиме за тобою
Автоматичне обертання камери навколо 6 контрольних точок забезпечує огляд контрольованої території на 350 градусів. Вам більше не доведеться турбуватися про те, що відбувається за межами поля зору традиційних фіксованих камер.Легке та швидке встановлення
Для встановлення камери завантажте та запустіть програму Overmax Control/Tuya Smart та підключіть пристрій до мережі. Його конфігурація дуже проста. Після запуску програмного забезпечення використовуйте камеру для сканування QR-коду, що з'являється в програмі , яка дозволяє попередньо переглянути вигляд записаний Camspot 4.95. Більше того, він дозволяє не лише інтуїтивно зрозуміло керувати камерою, а й керувати кількома пристроями одночасно.


Можливість зберігати записи.
Завдяки слоту для карт пам'яті microSD об'ємом до 128 ГБ камера може зберігати до 3 тижнів записів. Якщо пам'ять заповнена, найстаріші записи будуть автоматично перезаписані новими. Крім того, Camspot 4.95 також є можливість зберігати записи в хмарі (опціонально) в режимі реального часу. Безпечна передача та шифрований запис забезпечують високий рівень захисту записів. Додатково збереження у хмарі знижує ризик їх втрати у разі псування чи втрати карти.
Розширений алгоритм стиснення
У камері використовується стиск H.265 , що дозволяє скоротити займаний дисковий простір до половини в порівнянні зі стандартним записом, зберігаючи при цьому високу якість зображення.
Барвистий нічний режим
Вбудовані світлодіоди та ІЧ-діоди дозволяють камері записувати чіткі записи в темряві у двох режимах:
барвисте з видимістю до 60 метрів,
чорно-біле інфрачервоне світло, якщо ви не хочете використовувати світлодіодне освітлення.
Специфікація
Стиснення відео : H.265
Роздільна здатність : 2560x1440 пікселів, УЛЬТРА HD.
Кут повороту: по горизонталі 350 °, по вертикалі 90 °.
Кут огляду: 100?
Датчик: Датчик зображення: 1/3-дюймовий CMOS-датчик кольору, 4 МП
Частота кадрів: 25
ІЧ: 12 світлодіодів
Дальність нічного бачення: до 60 метрів.
Герметичність: IP65
Виявлення руху: Так
Аудіо: мікрофон і динамік
Робота з кількома камерами: Так, через програму Overmax Control.
Мережі: Wi-Fi b/g/n, P2P, LAN.
Частота бездротового зв'язку: 2,4 ~ 2,4835 ГГц
Підтримувані системи: Windows, Android, iOS.
Підтримувані картки: microSD (128 ГБ)
ІЧ-відключення: Так
Експлуатація при температурі: від -10 до +50?.Акція!
Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K AnthraciteКамера Overmax Camspot 4.95 – і..
2390 грн. 2890 грн.

Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K White

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_4591

2390 грн. 2890 грн.

Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K White


Камера Overmax Camspot 4.95 – інноваційне рішення.
Це гарантує вам почуття безпеки незалежно від того, де ви знаходитесь. Інвестуйте зараз і насолоджуйтесь спокоєм, знаючи, що ваш будинок знаходиться під постійним наглядом за допомогою цієї вдосконаленої PTZ-камери.
Вулична камера Overmax Camspot 4.95
Роздільна здатність 2,5K - 2560x1440 пікселів ULTRA HD
Плавне зображення - 25 кадрів в секунду
Поворотна PTZ-камера - можна повертати по горизонталі (350 °) і вертикалі (100 °).
Дротова та бездротова передача аудіо-відео
Бездротова мережа
Клас герметичності - IP66.
Проста установка та налаштування Plug&Play
Функція патрулювання – автоматичний поворот камери
Функція сигналізації – виявлення руху
Можливість керування камерою за допомогою програми
Вбудований мікрофон та динамік – двостороння передача звуку
Хмарне сховище – запис відео у хмарі (опціонально)
Онвіф™ стандарт
Вбудовані порти – microSD, RJ- 45.
Комплект для настінного монтажу
Хмарне сховище – запис відео у хмарі (опціонально)
Барвистий нічний режим з видимістю до 60 м з 12 світлодіодними лампами
Стиснення відео — H.265
Слот для картки пам'яті MicroSD до 128 ГБ
Шнур живлення з адаптеромПодивіться, що він може зробити
Завдяки функції патрулювання, інтелектуальному виявленню руху, високоякісному запису та простому управлінню через програму для телефону ви зможете повністю контролювати свій будинок.
Високу якість запису
Ви отримаєте відеоматеріал у роздільній здатності 2,5К , в якому легко дізнаєтесь відмітні знаки персонажів, деталі одягу та держномери транспортних засобів.
Він наглядатиме за тобою
Автоматичне обертання камери навколо 6 контрольних точок забезпечує огляд контрольованої території на 350 градусів. Вам більше не доведеться турбуватися про те, що відбувається за межами поля зору традиційних фіксованих камер.Легке та швидке встановлення
Для встановлення камери завантажте та запустіть програму Overmax Control/Tuya Smart та підключіть пристрій до мережі. Його конфігурація дуже проста. Після запуску програмного забезпечення використовуйте камеру для сканування QR-коду, що з'являється в програмі , яка дозволяє попередньо переглянути вигляд записаний Camspot 4.95. Більше того, він дозволяє не лише інтуїтивно зрозуміло керувати камерою, а й керувати кількома пристроями одночасно.


Можливість зберігати записи.
Завдяки слоту для карт пам'яті microSD об'ємом до 128 ГБ камера може зберігати до 3 тижнів записів. Якщо пам'ять заповнена, найстаріші записи будуть автоматично перезаписані новими. Крім того, Camspot 4.95 також є можливість зберігати записи в хмарі (опціонально) в режимі реального часу. Безпечна передача та шифрований запис забезпечують високий рівень захисту записів. Додатково збереження у хмарі знижує ризик їх втрати у разі псування чи втрати карти.
Розширений алгоритм стиснення
У камері використовується стиск H.265 , що дозволяє скоротити займаний дисковий простір до половини в порівнянні зі стандартним записом, зберігаючи при цьому високу якість зображення.
Барвистий нічний режим
Вбудовані світлодіоди та ІЧ-діоди дозволяють камері записувати чіткі записи в темряві у двох режимах:
барвисте з видимістю до 60 метрів,
чорно-біле інфрачервоне світло, якщо ви не хочете використовувати світлодіодне освітлення.
Специфікація
Стиснення відео : H.265
Роздільна здатність : 2560x1440 пікселів, УЛЬТРА HD.
Кут повороту: по горизонталі 350 °, по вертикалі 90 °.
Кут огляду: 100?
Датчик: Датчик зображення: 1/3-дюймовий CMOS-датчик кольору, 4 МП
Частота кадрів: 25
ІЧ: 12 світлодіодів
Дальність нічного бачення: до 60 метрів.
Герметичність: IP65
Виявлення руху: Так
Аудіо: мікрофон і динамік
Робота з кількома камерами: Так, через програму Overmax Control.
Мережі: Wi-Fi b/g/n, P2P, LAN.
Частота бездротового зв'язку: 2,4 ~ 2,4835 ГГц
Підтримувані системи: Windows, Android, iOS.
Підтримувані картки: microSD (128 ГБ)
ІЧ-відключення: Так
Експлуатація при температурі: від -10 до +50?.Акція!
Вулична поворотна IP-камера Overmax Camspot 4.95 WiFi 2.5K WhiteКамера Overmax Camspot 4.95 – іннова..
2390 грн. 2890 грн.

Вулична поворотна WiFi камера відеоспостереження Overmax Camspot 4.0 PTZ FULL HD

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_4568

1590 грн. 1840 грн.

Вулична поворотна WiFi камера відеоспостереження Overmax Camspot 4.0 PTZ FULL HD
Бездротове підключення Wi-Fi
Камера підключається до смартфона, комп'ютера або планшета через програму Wi-Fi. Ви також можете підключити його через Ethernet-кабель або адаптер PoE.Стійкість до погодних умов
Камера із міцним водонепроникним корпусом класу герметичності IP65 ідеально підходить для зовнішнього спостереження.Функція патрулювання

Ви можете віддалено активувати режим, у якому камера автоматично обертається, збільшуючи дальність огляду.
Вулична IP-камера Overmax Camspot 4.0 PTZ
Ми знаємо, наскільки важливо відчувати себе у безпеці. Якщо ви хочете спати спокійно, незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома або в подорожі, вулична PTZ-камера Overmax IP Camspot 4.0 це рішення для вас. Завдяки йому ви можете контролювати простір навколо вашої оселі з будь-якої точки світу і бути впевненим, що нічого небажаного не відбувається. Для роботи пристрій використовує сигнал Wi-Fi, тому його можна встановити будь-де, де є мережа.
Інтелектуальний режим очікування
Розслабитись! Завдяки функції автоматичного повороту Overmax вулична IP-камера Camspot 4.0 PTZ патрулюватиме територію за вас. У цей час ви можете спостерігати за всім у прямому ефірі на своєму смартфоні за допомогою спеціальної програми. А якщо щось трапиться, камера оснащена сигналізацією, яка одразу повідомить вас про те, що відбувається щось тривожне.
Високі параметри запису
Камера Overmax записує у роздільній здатності FullHD, гарантуючи чітке та плавне зображення зі швидкістю 25 кадрів на секунду. Об'єктив 3,6 мм має кут огляду 355 °. Ми також забезпечили високу якість звуку завдяки двосторонньому аудіозв'язку. Запис буде чітким навіть у темряві! Вулична PTZ IP-камера Overmax Camspot 4.0 оснащена яскравим нічним режимом з видимістю до 40 м.
Зручність використання
Ви можете зручно керувати вуличною PTZ-камерою Overmax Camspot 4.0 зі свого смартфона за допомогою спеціальної програми Overmax Control або Tuya Smart. Вам не доведеться турбуватися про погоду! Пристрій добре працює незалежно від погодних умов: робоча температура від -10°С до +50°С. Герметичність IP65 гарантує відсутність затоплення навіть під час сильної зливи. Пристрій оснащений слотом для карти пам'яті об'ємом 128 ГБ, тому часто видаляти записи не доведеться. Додатково при необхідності ви можете надіслати всі матеріали до хмар – хмарного сховища.
Чіпсет
ГК7102+ GC2053
Стиснення відео
H.264
Роздільна здатність
1920*1080 П. ПОВНИЙ HD
Датчик
Датчик зображення: 1/3-дюймовий датчик кольору CMOS
Кут огляду
85?
Обертання камери
Так
Діапазон обертання камери
Горизонтально 350°, вертикально 90°
ІЧ діоди
8x ІЧ-світлодіодів + 4 світлодіоди
Нічний режим
Так
Дальність в нічному режимі
дальність дії до 40 метрів
Тип камери
Зовні
Водонепроникний
Так
Робота з кількома камерами
Так
Мережі
Wi-Fi б/г/н, P2P, LAN
Підтримувані системи
Windows, Андроїд, iOS
Підтримувані SD-карти
Карта microSD (128 ГБ) не входить.


Акція!
Вулична поворотна WiFi камера відеоспостереження Overmax Camspot 4.0 PTZ FULL HDБездротове підключен..
1590 грн. 1840 грн.

Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C200 Tuya Full HD

Виробник: KRUGER&MATZ

Модель: Hnrt_4658

7990 грн. 8490 грн.

Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C200 Tuya Full HD


Connect C200 — це високоякісна бездротова камера з записуючим пристроєм, яка ідеально підійде як моніторинг будинку або компанії. У вашому розпорядженні 4 камери з кутом огляду 75,7 ° та радіусом дії до 100 метрів. Їх щільне житло робить їх стійкими до погодних умов. На їхню правильну роботу не вплине сильна спека, сильний дощ чи сильний мороз, тому вони допоможуть вам залишатися в безпеці цілий рік.
Постійне спостереження.
Тримайте все під постійним контролем! Завдяки підключенню Wi-Fi комплектом зовнішнього спостереження Connect C200 можна керувати зі смартфона за допомогою програми TuyaSmart. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви будь-якої миті можете перевірити, що відбувається у вас у дворі.
Чіткий контроль
Kruger&Matz Connect C200 ідеально підходить для людей, яким потрібний дійсно якісний запис від їхньої системи моніторингу! Цей набір дозволяє вести запис зі швидкістю 20 кадрів в секунду у роздільній здатності Full HD. Це гарантує детальне зображення навіть у складних погодних умовах.
Автоматичний захист
Швидко реагуйте на будь-яку загрозу! Завдяки детектору руху на телефон прийде повідомлення, коли у дворі з'явиться зловмисник. Крім того, система моніторингу Kruger&Matz має функцію, що дозволяє здійснювати автоматичний запис під час виявлення руху.
Пильність після настання темряви
Зміна часу доби не обов'язково означає зміну якості запису! Камери спостереження Kruger&Matz оснащені ІЧ-діодами з дальністю дії до 30 метрів, що гарантує чіткість зображення, записаного після настання темряви.
Бездротове з'єднання
Безперечно, однією з найважливіших переваг цього комплекту IP-моніторингу є використання зв'язку Wi-Fi. Камери підключаються до рекордера автоматично та через бездротову мережу. Якщо ви цінуєте зручні та практичні рішення, Connect C200 саме для вас!
Хороша пам'ять
рекордер, що входить в комплект, підтримує накопичувачі максимальною ємністю 4 ТБ. Цієї ємності вистачить на місяць якісного запису у форматі Full HD. Завдяки системі моніторингу Kruger&Matz Connect C200 ніщо не уникне вашої уваги.
Функція запису при виявленні руху
Запис за розкладом
Виявлення руху та осіб
Взаємодія з програмою Tuya
Доступ через браузер
Дальність дії до 100 м (без перешкод)
Одночасний перегляд із 4 камер
Зв'язок по Wi-Fi (2,4 ГГц)
Підтримка зовнішніх накопичувачів
Автоматичне сполучення з камери

---------------
СПЕЦИФІКАЦІЯ РЕЄСТРАТОРА
----------------
Операційна система: Linux
Відеовихід: 1080p
Протокол зв'язку: TCP/IP, HTTP, DHCP, UDP, RTP, RTSP, FTP, NTP, P2P
Максимальна ємність диска: 4 ТБ
Антени: 2x 5 дБ
Порти: VGA, HDMI, RJ-45, 2x USB
Потужність що споживається: 3 Вт (без жорсткого диска)
Блок живлення: 12 В / 2 А
Робоча температура: -10 ° C ~ 55 ° C
Робоча вологість: 10 % ~ 90 %
Розміри: 258 x 230 x 41 мм
Вага: 605 г

------ ---------
ХАРАКТЕРИСТИКИ КАМЕРИ
- --------------
Датчик: CMOS
Об'єктив: 3,6 мм
Роздільна здатність: 2 Мпікс (1080p)
Плавність зображення: 20 кадрів за секунду
Кут огляду: 75,7°
Стиснення: H.265
Діапазон ІЧ-підсвічування: 30 м
Клас опору: IP66
Електроживлення: 12 В / 1 А
Робоча температура: -30 ° C ~ 50 ° C
Робоча вологість: 0 % ~ 90 %
Розміри: 172 x 61 x 61 мм
Вага: 313 г

Акція!
Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C200 Tuya Full HDConnect C200 — це високоя..
7990 грн. 8490 грн.

Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C210 Tuya Full HD

Виробник: KRUGER&MATZ

Модель: Hnrt_4657

10490 грн. 10990 грн.

Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C210 Tuya Full HD


Kruger&Matz Connect C210 система Wi-Fi моніторингу
Connect C210 — це високоякісна бездротова камера з записуючим пристроєм, яка ідеально підійде як моніторинг будинку або компанії. У вашому розпорядженні 4 камери з кутом огляду 75,7 ° та радіусом дії до 120 метрів. Їх щільне житло робить їх стійкими до погодних умов. На їхню правильну роботу не вплине сильна спека, сильний дощ чи сильний мороз, тому вони допоможуть вам залишатися в безпеці цілий рік.
Постійне спостереження.
Тримайте все під постійним контролем! Завдяки підключенню Wi-Fi комплектом зовнішнього спостереження Connect C210 можна керувати зі смартфона за допомогою програми TuyaSmart. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви будь-якої миті можете перевірити, що відбувається у вас у дворі.
Чіткий контроль
Kruger&Matz Connect C210 ідеально підходить для людей, яким потрібний дійсно якісний запис від їхньої системи моніторингу! Цей набір дозволяє вести запис зі швидкістю 20 кадрів в секунду у роздільній здатності Full HD. Це гарантує детальне зображення навіть у складних погодних умовах.
Автоматичний захист
Швидко реагуйте на будь-яку загрозу! Завдяки детектору руху на телефон прийде повідомлення, коли у дворі з'явиться зловмисник. Крім того, система моніторингу Kruger&Matz має функцію, що дозволяє здійснювати автоматичний запис при виявленні руху
Пильність після настання темряви
Зміна часу доби не обов'язково означає зміну якості запису! Камери спостереження Kruger&Matz оснащені ІЧ-діодами з дальністю дії до 30 метрів, що гарантує чіткість зображення, записаного після настання темряви.
Дисплей та рекордер в одному
Дисплей, що входить до комплекту Connect C210, є не тільки монітором, а й рекордером. Купуйте додатковий диск ємністю до 4 ТБ та зберігайте на ньому записи моніторингу. Завдяки цьому ви зможете вільно та швидко переглядати записи без необхідності використання мобільних пристроїв.
Бездротове з'єднання
Безперечно, однією з найважливіших переваг цього комплекту IP-моніторингу є використання зв'язку Wi-Fi. Камери підключаються до рекордера автоматично та через бездротову мережу. Якщо ви цінуєте зручні та практичні рішення, Connect C2100 саме для вас!
Хороша пам'ять
рекордер, що входить в комплект, підтримує накопичувачі максимальною ємністю 4 ТБ. Цієї ємності вистачить на місяць якісного запису у форматі Full HD. Завдяки системі моніторингу Kruger&Matz Connect C210 ніщо не уникне вашої уваги.
Функція запису при виявленні руху
Запис за розкладом
Виявлення руху та осіб Взаємодія з програмою Tuya
Доступ через браузер
Дальність дії до 120 м (без перешкод)
Одночасний перегляд з 4 камер
Зв'язок Wi-Fi (2,4 ГГц)
Автоматичне сполучення з камерами

--- -- ----------
СПЕЦИФІКАЦІЯ РЕЄСТРАТОРА
---- -----------
ЦП: MC6810
Дисплей: 10,1 дюйма (1280 x 800 пікселів)
Операційна система: Linux
Протокол зв'язку: TCP/IP, HTTP, NTP, DHCP, UDP, ARP, DDNS, DNS
Слот диска: SATA 2,5 дюйма
Максимальна ємність диска: 4 ТБ
Порти: RJ-45, USB
Потужність що споживається: 5 Вт (без жорсткого диска)
Джерело живлення: 12 В / 2 А
Робоча температура: -10 ° C ~ 60 ° C
Робоча вологість: 10 % ~ 90 %
Розміри: 264 x 170 x 27,5 мм
Вага: 620 г

------------- - -
ХАРАКТЕРИСТИКИ КАМЕРИ
----------- ----
Датчик: CMOS
Об'єктив: 3,6 мм
Роздільна здатність: 3 Мпікс (2048 x 1536 пікселів)
Плавність зображення: 20 кадрів за секунду
Кут огляду: 75,7°
Стиснення: H.265
Дальність ІЧ-підсвічування: 30 м
Клас опору: IP66
Джерело живлення: 12 В / 1 А
Робоча температура: -30 ° C ~ 50 ° C
Робоча вологість: 0 % ~ 90 %
Розміри: 172 x 61 x 61 мм
Вага: 313 г
Комплектація: реєстратор, блок живлення, камера (4 шт.), блок живлення камери (4 шт.), миша
Акція!
Комплект для відеоспостереження Wi-Fi Kruger&Matz Connect C210 Tuya Full HDKruger&Matz Connect C210 ..
10490 грн. 10990 грн.

Вулична поворотна IP-камера відеоспостереження Wi-Fi Heckermann C19 + карта 16 ГБ

Виробник: HECKERMANN

Модель: Hnrt_4324

1990 грн. 2240 грн.

Вулична поворотна IP-камера відеоспостереження Wi-Fi Heckermann C19 + карта 16 ГБ

Зовнішня камера домашнього спостереження підвищить безпеку домочадців. Продукт має вбудований датчик руху, а завдяки підтримці карток пам'яті камера дозволяє не тільки переглядати живе зображення, але й записувати його.


Переваги камери зовнішнього спостереження:
швидке обертання та кут огляду 85°
діапазон повороту до 90° по вертикалі та 355° по горизонталі
висока видимість вночі
датчик руху з можливістю відстеження об'єкта
двосторонній мікрофон та динамік
зображення може бути збережено на TF-картах до 128 ГБ
інтуїтів керування та встановлення
міцна конструкція для різних погодних умов
перегляд у реальному часі через додаток
невеликі розміри


Відчувати себе в безпеці
Якщо ви хочете захистити свій будинок від злому, але при цьому вам не потрібна повноцінна протизламна система, рекомендуємо купити розумну вуличну камеру. Пристрій працює на базі автономної системи, якою можна керувати з програми у телефоні .

Камера невеликого розміру та проста в установці. Завдяки міцному корпусу камера водонепроникна та стійка до різних погодних умов. При цьому камера ефективно працює не лише вдень, а й забезпечує хорошу якість знімків уночі.Камера відеоспостереження з датчиком руху
Завдяки вбудованому ІЧ-датчику камера автоматично визначає рух у межах 10 метрів. Додатковою перевагою є вбудована функція стеження за об'єктом. Великою перевагою камери є наявність гучномовця і двостороннього мікрофона, що дозволяє спілкуватися з людиною, що знаходиться в полі зору пристрою.Камера для зовнішнього спостереження за будинком
Камера спостереження за нерухомістю дозволяє не тільки спостерігати за навколишнім середовищем наживо, але й записувати її. Вбудований рідер підтримує карти TF ємністю до 128 ГБ.

Завдяки програмі на телефоні ви можете керувати камерою, що дуже ефективно. Швидке вертикальне та горизонтальне обертання забезпечується сучасною системою, що базується на якісних компонентах. Також варто відзначити, що пристрій має невеликі розміри, тому проблем із вибором місця для встановлення не виникає.Технічні параметри:
Модель
С19
Об'єктив
4 мм
Обертання
355° по горизонталі та 90° по вертикалі
Кут огляду
85°
Роздільна здатність
3 Мпікс
Мережа
Wi-Fi
Носій даних
Карта пам'яті TF (макс. 128 ГБ) або хмара
Влада
водонепроникний адаптер живлення
2 температура
-10 ° С-50 ° С
Антенний сигнал
5дБ
Водонепроникний клас
IP66Акція!
Вулична поворотна IP-камера відеоспостереження Wi-Fi Heckermann C19 + карта 16 ГБЗовнішня камера дом..
1990 грн. 2240 грн.

Квадрокоптер Overmax X-BEE Drone 9.5 Fold 4K

Виробник: OVERMAX

Модель: Hnrt_4091

9990 грн. 10490 грн.

Квадрокоптер Overmax X-BEE Drone 9.5 Fold 4K

Велика дальність - до 600 м.

Ви можете літати на дроні до 22 хвилин на відстані до 600 метрів.
Швидкість польоту до 40 км/год.

Він швидко підніметься в повітря і досягне місця призначення.
Віддалена поворотна камера 4K


Ви можете повернути його на 90 °, отримавши саме той кадр, який вам потрібний.
Швидкісний дрон Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold для фото та відеозвітів
Аерофото та відео вражають. Отже, якщо ви думаєте про те, щоб спробувати, ми пропонуємо, щоб воно того варте! Вам не потрібно мати досвід управління дронами, щоб використовувати професійні рішення, які ми вклали в маленький і легкий пристрій (все важить лише 245 г). Зустрічайте дрон Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold! Що ви отримаєте? Найбільш важливими є безщіткові двигуни (ефективніші, ніж традиційні) і камера 4K з оптичним зумом. Завдяки йому можна робити ефектні кадри та унікальні відеоматеріали. Крім того, передавач з екраном та великим радіусом дії забезпечить вам стабільний контакт із дроном на відстані до 600 метрів. Надійний акумулятор дозволить весело провести 22 хвилини.
Познайомтеся із його особливостями!
Іди за мною - в цьому налаштуванні дрон Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold автоматично слідуватиме за вами, направляючи камеру до вас. Відмінний режим створення коротких спортивних репортажів!
Tap to fly — Ви призначаєте точки на карті, до яких дрон добиратиметься автоматично, записуючи маршрут польоту. Дізнайтеся, що ховається у місці, куди ви не можете дістатися!
Точка інтересу - дрон ширяє навколо однієї точки на заданій вами відстані. Таким чином, ви підтримуватимете постійний штат співробітників.
Огорожа GEO — ви визначаєте область на карті, якою Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold рухатиметься, не виходячи за зазначені межі. Ви самі вирішуєте, як ви його використовуєте!
Побачити більше, випробувати більше!
Ви отримуватимете зображення з камери (до 300 м) в режимі реального часу завдяки функції FPV (First Person View). Таким чином, ви відчуєте, що летить. Цей дивовижний досвід став можливим завдяки підключенню Wi-Fi (швидкісний діапазон 5G) та додатку M RC PRO. Якщо ви бажаєте змінити перспективу, ви можете віддалено налаштувати кут камери або збільшити зображення (оптичний зум). Завдяки оптимізованій функції оптичного потоку і світлодіодному освітленню дрон також добре працюватиме у великих приміщеннях і на малих висотах.
Зручне керування
Ви обов'язково оціните міцний корпус і інтуїтивно зрозумілу панель управління - ергономічний контролер і панель з дисплеєм, що легко читається. Дрон Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold має зручності, що підвищують стабільність пострілів - функцію автоматичної підтримки висоти або спеціальні гумки, що усувають вібрації. Безголовий режим полегшує керування дроном в умовах поганої видимості - пристрій рухається туди, куди вказує оператор незалежно від його положення. А коли ви зайдете надто далеко, ви можете повернутися в останню відому позицію за допомогою кнопки BACK HOME . Функція автоматичної посадки забезпечує безпечне повернення землі.


Міцний корпус та функції безпеки
Вам не потрібно турбуватися про безпечне повернення. Дрон Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold:
він автоматично повернеться у вихідну точку - при втраті дальності або при низькому заряді батареї (у дроні або контролері);
він автоматично зупиниться і благополучно приземлиться – у разі втрати покриття GPS.
Intelligent Flight Battery покаже вам рівень заряду, що полегшить планування польоту. Практичний кейс - транспортувальний кейс полегшить вам зберігання та переміщення дрону. Завдяки слоту для картки microSD ви можете зберігати записи або фотографії без втрати якості. Оскільки дрон є безпілотним літальним апаратом, ви зобов'язані дотримуватися положень авіаційного законодавства.


Артикул
OV-X-BEE DRONE 9.5 FOLD
Дальність польоту
600 метрів (300 м FPV)
Час польоту
до 22 хв.
Вбудований акумулятор
Так
Ємність батареї
1820 мАч, 7,6 В, літій-полімерний акумулятор Так
Автоматична калібрування
Так
Гіроскоп
6-осьовий
Акселерометр
Так
Вбудований GPS
Так
Тривога поза діапазоном
Так
Сигнал низького заряду батареї
Так
Доступні функції Наступний
за мною Натиск режим Повернення додому Підтримка висоти Запуск та посадка Дистанційне калібрування Так Якість запису 4К Діаметр 23 см Вага товарів 245 гАкція!
Квадрокоптер Overmax X-BEE Drone 9.5 Fold 4KВелика дальність - до 600 м.Ви можете літати на дроні до..
9990 грн. 10490 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)