You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
гривня

Євро Розпродаж

+38 (097)657-44-10 +38 (067) 6-628-328
  • Ваша корзина порожня!

Автозапчастини

Автозапчастини

Набір для видалення вм'ятин Malatec (Польща)

Виробник: MALATEC

Модель: 18276

600 грн. 750 грн.

Набір для видалення вм'ятин Malatec (Польща)


НАБІР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН PDR З ІНЕРЦІЙНИМ МОЛОТКОМ (ЗЙОМНИКОМ) І ГРИБКОМ/АДАПТЕРОМШироке застосування - набір для видалення вм'ятин на кузові автомобіля використовується для видалення вм'ятин, що виникли внаслідок невеликих зіткнень, пошкоджень при парковці.
ЕКОНОМІЯ ЧАСУ І ГРОШЕЙ - система видалення вм'ятин є відмінним інструментом не тільки для професіоналів, але й для приватних осіб, які бажають ефективно та недорого усунути вм'ятини на кузові свого автомобіля.
ШВИДКА ДІЯ - набір для видалення вм'ятин на кузові автомобіля дозволяє досягти миттєвого ефекту, крім того, засіб не залишає слідів на фарбі.
ЛЕГКІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ - видалення пошкоджень за допомогою цього набору дуже просте і під силу будь-якій людині. Інструменти призначені як для любителів, які бажають самостійно усунути вм'ятини, так і для професіоналів.
СПЕЦИФІКАЦІЇ - колір: сріблястий/чорний; матеріал: метал/пластик; діаметр грибоподібної насадки: 3,5 см; розмір: 49x12 см; вага: 1,051 кг; вага одного пакування: 1,140 кг.


СПЕЦИФІКАЦІЯ

колір: сріблястий/чорний
матеріал: метал/пластик
діаметр: 3,5 см
розмір: 49x12 см вага :
1,051 кг
вага в упаковці: 1,140 кг
УВІМКНЕНО

інерційний молоток
рукоятка молотка
18 грибків/адаптерів
ви зможете за лічені секунди усунути будь-які вм'ятини на своєму автомобілі, не пошкоджуючи лакофарбового покриття. Забудьте про дорогу механіку та деталі, відремонтуйте вм'ятини на своєму автомобілі самі!

Переваги

відсутність пошкоджень лакофарбового покриття завдяки м'яким, але міцним адаптерам
ефект від ремонту вм'ятин настає відразу
не залишається слідів
до 18 різних адаптерів спеціальної форми
також для ремонту вм'ятин на: (холодильники, пральні машини, двері та інші жерстяні поверхні).


ЕКОНОМІЯ ЧАСУ І ГРОШЕЙ

Система видалення вм'ятин - ідеальний інструмент для приватних осіб, які бажають ефективно і недорого усунути вм'ятини на кузові автомобіля, що утворилися внаслідок непередбачених зовнішніх факторів.Просте управління та надійна конструкція

Усунення пошкоджень за допомогою цього набору дуже просто і під силу будь-кому, будь то аматор, який бажає самостійно усунути вм'ятини, або професійний кузовщик. Набір виготовлений із високоякісних матеріалів із великою увагою до деталей, що забезпечує тривалий термін служби окремих компонентів.ЯК ВИДАЛИТИ ВМ'ЯТИНИ

Перед використанням ретельно очистіть та знежиріть пошкоджену поверхню. Використовуйте гарячий клей (не входить у комплект поставки) для склеювання пластикових деталей та забезпечте достатнє нагрівання. Нанесіть гарячий клей на плоску частину пластикової деталі та притисніть її в тому місці, де потрібно розтягнути. Дайте клею затвердіти, прикріпіть до кінця зворотний молоток, потім перемістіть вантаж на молотці вгору. Повторюйте цей процес доти, доки кузов не випрямитьсяДО 18 РІЗНИХ АДАПТЕРІВ

Такий набір впорається з будь-якою вм'ятиною.Молоток 2 в 1

Молоток також можна використовувати як зручну ручку для ручного "витягування" вм'ятини. Просто закріпіть на його короткій рукоятці перехідник.


Характеристики:
- Матеріал ручки: метал
- Гарантійний термін: 12
- Стан: Новий
Акція!
Набір для видалення вм'ятин Malatec (Польща)НАБІР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН PDR З ІНЕРЦІЙНИМ МОЛОТКОМ (З..
600 грн. 750 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)