You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
гривня

Євро Розпродаж

+38 (097)657-44-10 +38 (067) 6-628-328
  • Ваша корзина порожня!

Джерело безперебійного живлення UPS Green Cell 1500VA 900W Power Proof (UPS04)

  • Виробник: GREEN CELL
  • Модель: Hnrt_4192
  • Наявність: Є в наявності
5490 грн. 5990 грн.

Джерело безперебійного живлення UPS Green Cell 1500VA 900W Power Proof (UPS04)


Джерело безперебійного живлення UPS Green Cell забезпечує повний захист всього підключеного обладнання при перепадах напруги та стрибках напруги. Завдяки йому ви зможете безпечно зберегти результати своєї роботи та безпечно вимкнути пристрій.
ДБЖ загальною потужністю 900 Вт та повною потужністю 1500 ВА оснащений акумуляторами AGM виробництва Green Cell, які забезпечують стабільні параметри для ваших пристроїв.
Використовуючи новітні технології, ми досягли мінімально можливого часу переведення ДБЖ у режим роботи від батарей, що становить 2-6 мілісекунд, та часу резервування пристрою до 35 хвилин в залежності від навантаження.
Запатентоване програмне забезпечення надає широкі можливості для управління ДБЖ з комп'ютера. Додаток гарантує просту та інтуїтивно зрозумілу роботу. Скачати ТУТ .
Завжди під контролем
Для використання всіх функцій ДБЖ Green Cell було розроблено спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати розширене керування пристроєм. Додаток гарантує просте та інтуїтивно зрозуміле управління, тому його використання не завдає ніяких проблем. Програма забезпечує попередній перегляд даних вимірювань у режимі реального часу, включаючи вхідну та вихідну напругу, частоту навантаження ДБЖ, температуру пристрою та ємність акумулятора. Запрограмуйте автоматичне вимкнення системи, налаштуйте сповіщення та сповіщення електронною поштою у разі переходу на живлення від батареї. Ви можете дізнатися про ці та багато інших функцій, завантаживши програмне забезпечення ТУТ.

Тип ДБЖ
Лінійно-інтерактивні: лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення AVR – це покращена версія автономного ДБЖ. Вони оснащені автоматичним стабілізатором напруги, який захищає не тільки від вимкнення електроенергії, а й від перешкод. Ці блоки живлення гарантують повну безпеку всього обладнання, підключеного до ДБЖ.

Він
говорить нам, скільки і яких пристроїв наш блок живлення здатний постачати електрику. Щоб задовольнити вимоги користувачів, ДБЖ Green Cell оснащені акумуляторами AGM найвищої якості, термін служби яких становить понад 5 років, що забезпечує найкращу ефективність. Щоб ДБЖ повністю виконував своє завдання, необхідно підібрати модель, потужність якої перевищує сумарну потужність підключених до нього пристроїв.

Час перемикання
Від нього залежить, наскільки швидко ДБЖ зреагує у разі відключення електроенергії. Чим нижче його значення, тим краще ДБЖ. Джерела безперебійного живлення Green Cell Power Proof гарантують мінімальний час перемикання, завдяки чому миттєво реагують на перебої у подачі електроенергії, забезпечуючи повну безпеку ваших документів та пристроїв.

Чому модифікована синусоїда?
Використання модифікованої синусоїди забезпечує просту конструкцію ДБЖ, завдяки чому він має меншу частоту відмов та меншу вагу. Вибираючи модифіковану синусоїду, можна не турбуватися про роботу підключених пристроїв!

Технічні дані:
UPS Green Cell найвищої якості
Акумулятори, що гарантують тривалий час автономної роботи, високу надійність та безпеку
Сучасне програмне забезпечення для керування, що забезпечує просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм.
Потужність: 1500 ВА (900 Вт)
Тип: Лінійний інтерактивний AVR
Акумулятор: 2 х 12 В/9 Ач
Термін служби батареї: 5 років

Розширені
Каталог Блоки живлення

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре