You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська
гривня

Євро Розпродаж

+38 (067) 3-328-330 +38 (067) 6-628-328
  • Ваша корзина порожня!

Политика Конфіденційності

Адміністрація Інтернет-магазину www.evroz.com.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин www.evroz.com.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб  менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нових надходженнях товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації / реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти sale@evroz.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Представники інтернет-магазину www.evroz.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин www.evroz.com.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством.

2. У певних обставинах інтернет-магазин www.evroz.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин www.evroz.com.ua з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.